Sizlere bu yazımızda popüler e-ticaret sitelerinden bahsetmek istiyoruz. Hayatımızın bir parçası haline gelen bu siteler herkes tarafından kullanılıyor.

Popüler e-ticaret siteleri hayatımızı kolaylaştırmak için karşımıza çıkmaktadır. İnterneti hayatımızın bir parçası haline getirmenin en muhteşem yanlarından bir tanesi de artık bütün ihtiyaçlarımızı karşılamak için sokağa çıkmaya gerek kalmamış olmasıdır.

Bir zamanlar bu durumun hayalini bile kuramazken, şuan aktif bir şekilde kullanıyor olmak harika bir durum haline gelmiştir. Çok farklı ihtiyaçların karşılığında çeşitli e-ticaret siteleri kurulmaktadır. Kitap alışverişinden bebek ihtiyaçlarına, günlük market alışverişlerinden kıyafet alışverişine kadar birçok kategoride ürünü internet üzerinden sipariş verebilmek mümkündür.

Popüler e-Ticaret siteleri

Popüler e-Ticaret siteleri Dönemsel olarak çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde insanlar alışverişe teşvik edilerek daha çok ekonomi canlanmış olmaktadır. İnsanlar normal mağazalardan alabilecekleri fiyatın çok daha altında bir fiyata aynı ürünü internetten bulabilmektedirler. Bu şekilde internet alışverişi her geçen gün daha da yaygın bir hale gelmektedir. Bazı e-ticaret siteleri diğerlerine kıyasla biraz daha popüler hale gelmeyi başarmıştır.

Hepsiburada

Ülkemizde kurulmuş olan en eski ve en çok ziyaretçi kitlesine sahip olan hepsiburada.com, popüler e-Ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Adından da belli olduğu gibi hemen hemen her şeyi bu site üzerinden bulanız mümkündür. Hepsiburada üzerinden bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak, elektronik aletlere ulaşmak, aklınıza gelebilecek her şey e bu site üzerinden ulaşabilme şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda satın alınan ürünlere çok kısa süre içerisinde ulaşan tüketiciler, hepsiburada.com sitesinden oldukça memnun olduğu bilinmektedir.

Amazon

Amazon, dünya üzerindeki en büyük e-Ticaret platformlarından bir tanesi olarak karşımız çıkmaktadır. Kısa bir süredir ülkemizde de aktif olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli ürün gruplarındaki tüketicilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayan başarılı ve popüler e-Ticaret siteleri arasında yerini almaktadır. Hemen hemen bütün ürün gruplarından aradığınız ürüne ulaşabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda ülkemizde olmayan ürünleri de amazon.com sayesinde yurt dışından kolaylıkla temin edebilme imkanı sağlamaktadır.

Yonka Müzik Market

Işık ve ses sitemleri alanında, devlet kurulumu ve kurumsal şirketlerin beklentileri doğrultusunda çeşitli çözümleri bünyesinde bulunduran Yonya müzik market, alıcılara yardımcı olmak üzere görevlendirdiği uzman destek ekibi sayesinde müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. E-ticaret sitesi üzerinden ses ve ışık sistemleri hakkında çeşitli ürünlere ulaşmak oldukça kolaydır.

Aliexpress

Aliexpress, son dönemlerde ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çok uygun fiyatlara yurtdışından ürün getirmenize yardımcı olan e-Ticaret platformu oldukça popüler bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Çin merkezli bir web site olarak bilinen aliexpress.com sayesinde özellikle elektronik parçalara çok uygun fiyatlara ulaşmanız mümkündür. Bünyesinde çeşitli şarj aletleri, usb adaptörü, telefon kılıfları, telefon yedek parçaları gibi ürünleri bulundurmaktadır. Aliexpress’in ufak bir sorunu ürünlerin size ulaşması biraz zaman alabilmesidir. Siparişi verilen ürünler 15-50 gün arasında tüketicilere ulaşmaktadır.

Kitapyurdu

Her kategoride olduğu gibi artık bireyler kitaplarını da internet üzerinden sipariş etmektedir. Kitapyurdu.com sadece kitap üzerine yoğunlaşmış başarılı girişimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kitapyurdu kullanıcılarına son dönemde çıkan kitaplar haricinde çok eski basım tarihine sahip olan kitaplara ulaşma imkânı da sunmaktadır.

N11

Son dönemlerde popüler e-ticaret siteleri arasında n11 de yer almaktadır. Bütün kategorilerde ürüne kolayca ulaşabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli ürünlere, dönemsel olarak yapmış olduğu kampanyalar sayesinde çok daha uygun fiyata ulaşmanız mümkündür. İnsanların bütün ihtiyaçlarını tek bir internet sitesinden elde edebiliyor olması büyük kolaylık haline gelmiştir. Ürünler müşterilere çok kısa sürede ulaşıp, iade imkânı sunulduğu için müşteriler akıllarında en ufak bir soru işareti bile kalmadan alışveriş yapmaktalardır.

Eşi benzeri olmayan E-Ticarete Yeni soluk Getiren E-Mağazan ile farkı görün

E-Mağazan Referanslarından Bazıları

www.aynala.com

www.alanyadangelsin.com

www.konyadangelsin.com

www.bediadan.com

www.antcarsi.com

www.devfirsatlar.com

www.populermarketim.com

 

E-Mağazan da Şirket Açmadan Stoksuz E-Ticaret Yapıbilmek mümkün.

Daha Detaylı Bilgi Edinmek için İletişime Geçin.