E-ticaret sektörüne adım atmak isteyen ama maddi olarak hazır olmayan işletmeleri tek bir yerde toplayan sistemimizle herkes satış yapabilecek.

E-ticaret göründüğü kadar kolay oturan bir sistem değildir. Sitenin temel yapı taşlarından olan SEO çalışmalarının yanı sıra, kredi kartı ödeme sistemleri olan sanal posun maliyetleri, SSL alt yapısı ve diğer masraf kalemleri günümüz şartlarında minimum 5 bin liralık bütçeye mal olmaktadır. Bu tür masraflar küçük esnaf ve girişimciler için ciddi masraf kalemleridir. Girişimcilerin sanal pazar yerleri adı verilen market palace sistemine dahil olması daha ekonomik bir çözüm gibi görünmektedir.

Profesyonel çözümler bulmak ve satış kanallarınızı arttırıcı etkinlikler gerçekleştirmek için bizimle çalışın, hem siz hem de biz kazanalım.

Güvenilir bir sisteme dahil olmanın avantajını yaşayın!

E-ticaret sitesi kurmaktan çok daha ucuz olan pazar yerlerinde, ürün ve hizmetlerin satışı sonrası komisyon alınır. Girişimci komisyon dışında ekstra bir maliyet ödemesine gerek kalmadan satış yapabilir. Tabi bir şirket sahibi için işler daha kolay işlerken, bireysel satıcılar için durum daha da zor hale gelebilir. Böyle problemler söz konusu olduğunda E-Magazan gibi sistemler yardımınıza yetişir. E-ticaret sistemine daha ekonomik bir kanaldan girerek sonrasında da kendi ayakları üzerinde duran bir sistem yaratmak istediğinizde ekibimiz size bunun altyapısını sağlayacaktır.

Kendi E-Ticaret Sitenizi Kurarken…

Bir nevi işinizi deneme fırsatı bulacağınız e-magazan.com sisteminde denenmiş iş fikrinizi hayata geçirmek daha az risk içerecektir. İşiniz tutacak mı tutmayacak mı denemek için sermayenizi çok kullanmadan bu sistemi deneyebilirsiniz. Özel olarak satış açacağınız ürünler varsa başarıyla deneme yapma imkanına ulaşacağınız pazar yeri sistemimiz bütçe dostu bir deneyim kazanmanızı sağlayacaktır. Eğer imkanlarınız oluşmuşsa, kendi kişisel e-ticaret sitenizi uzmanlarımız aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

İçerikten SEO çalışmalarına, sosyal medya hesaplarından tanıtımlara kadar her bir detayıyla ilgileneceğimiz internet siteniz, E-ticaret için hazır halde size teslim edilecektir. Site kurmak hala gözünüzü korkutuyorsa, size özel sayfalarda da web dünyasında var olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Kurumsal E-ticaret  Sisteminizi Tasarlıyoruz

Ürün ve hizmet konusunda farklı kitlelere hitap eden firmalar, Stoksuz e-ticaret yönetimini de özel olarak gerçekleştirmelidir. Kurumsal çizginiz doğrultusunda ürünlerinizi nasıl sunduğunuz, kitlenizle ne şekilde etkileşim kuracağınız ve diğer detaylar tarafımızdan hazırlanır. İhtiyacınız olan tüm bu hizmetleri almak için e-ticaret portalına dahil olabilirsiniz.

Alanında uzman olan ekibimiz tarafından kurulacak sisteminiz, güvenli bir alt yapıyla satışa hazır olacak teslim edilecektir.

Profesyonel çözümler bulmak için her zaman en iyi plan dahilinde çalışacağınız ekibimiz, sizi bu sistem dahil derken doğru çözümler sunacaktır. Nereye nasıl dahil olmak isterseniz o şekilde işleyecek olan e-ticaret sistemi kullanımınız, alacağınız kar ve komisyon oranlarınız en uygun şekilde belirlenerek satış yapmanız için hazır olacaktır. İster kendi sitenizde isterseniz size kolaylıklar sunan e-magazan.com üzerinde işleyecek olan sistem profesyonel olmayanlar için bile avantajlıdır.

Neyi Nasıl Satacaksınız?

Neyi, kime, nasıl satacağınız belirlendikten sonra, bunu nerede satacağınızın bilinmesi gerekir. Bu da hedef kitleniz aracılığıyla belirlenen bir durumdur. İnternet dünyasında var olan her marka, ürünlerini istediği gibi satamaz. Bunun en önemli nedeni yeterli alt yapıya sahip olmaması ve kullanılan tanıtım şeklinin eksik olmasıdır. Farklı özelliklere sahip olan ve ihtiyaç halinde çözüm bulmak için yararlanacağınız sosyal medya ve hedef kitle erişim imkanları hazır müşteri gruplarına e-magazan ile sunulmaktadır.

İşiniz ürünleri satmak ve gerisine karışmamaksa size hazır şekilde sunduğumuz girişimci paketlerini kullanabilirsiniz. En doğru çözümlere ulaşacağınız e-ticaret paketleriyle size hitap edecek çok sayıda çözüm bulabilirsiniz. Fark yaratmak için fark yaratacak bir sisteme dahil olarak güvenle satış yapmak size bir adım uzaklıkta! Hemen girişimci ya da müşteri ol, sen de kazanmaya başla!

Daha Detaylı Bilgi Edinmek için İletişime Geçin.